خانه اخبار

چگونه می توان شکل صورت خود را تعیین کرد

گواهی
چین Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd گواهینامه ها
چین Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
با تشکر از مارک ، شما همیشه می توانید بهترین برنامه را به من بدهید ، و این باعث می شود مشتری من احساس خوبی داشته باشد ، امیدوارم که بتوانیم شانس دیگری برای همکاری داشته باشیم.

—— Tara AU

فقط بسته های فونیرا را دریافت کرده اید ، همیشه هیجان انگیز است ، زیرا کیفیت بسیار شگفت انگیز است ، دقیقاً همانطور که ماموریت فونیرا برای تولید بهترین برس های آرایشی برای خانم ها دارد.

—— هنرمند آرایش Sateria Mills

من از برس آرایش شما راضی هستم. فکر می کنم بسیار زیبا و کاربردی باشد. من همچنین از خدمات شما راضی هستم.

—— ویکتوریا اشتاینباخ آلمان

از خدمات حرفه ای خود و کنترل کیفیت بالاتر استاندارد بسیار خوشحالم که شما را می شناسند.

—— Meera Kotecha از انگلستان

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
چگونه می توان شکل صورت خود را تعیین کرد
آخرین اخبار شرکت چگونه می توان شکل صورت خود را تعیین کرد

"شکل صورت شما چیست؟" این یک سوال قدیمی است.

برای طولانی ترین زمان ، حتی نمی دانستم شکل صورتم چیست. اما با کمک چند عامل تعیین کننده ، توانستم آن را کشف کنم.

دانستن اینکه چه شکل صورت شما هنگام استفاده از آرایش ، گرفتن آرایش مو ، خرید عینک یا اصولا هر کاری که صورت شما را درگیر کند بسیار کمک می کند. کنجکاو که بدانید مال شما چیست؟ خوب پس چه انتظاری دارید؟ شیرجه درست در!

چگونه می توان شکل صورت خود را تعیین کرد؟

وقتی می خواهید شکل چهره خود را بفهمید ، باید این نکات را در نظر بگیرید:
• وسیع ترین قسمت صورت شما.
• شکل فک شما.
• طول صورت شما.

وسیع ترین قسمت صورت خود را پیدا کنید

• پیشانی: اگر صورت شما وسیعتر از پیشانی شماست و به آرامی نسبت به چانه خود زاویه دار می شوید ، احتمالاً صورت قلبی دارید. به این مثلث معکوس نیز گفته می شود.
• گونه ها: آیا صورت شما در نزدیکی گونه های شما گسترده تر است؟ سپس ، در این حالت ، شما یک شکل صورت الماس دارید.
• فک: اگر فک شما وسیع ترین نقطه صورت شما است صورت مثلثی یا گلابی دارید.
• برابر: اگر پیشانی ، گونه ها و فک شما با هم برابر هستند ، این احتمال وجود دارد که شکل صورت شما بیضی شکل ، مربع یا گرد باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شکل صورت خود ، ادامه مطلب را بخوانید!

شکل فک شما

• نکته ای: اگر چانه شما زاویه دار باشد ، صورت قلبی دارید و می توانید جلسات فک های خود را در نقطه ای مشخص مشاهده کنید.
• مربع: اگر فک گسترده ای دارید ، احتمالاً صورت مربعی دارید. گاهی اوقات ، وقتی فک به اندازه ای قوی نباشد ، می توانید یک شکل یا مثلث از الماس باشید.
دور: وقتی فک گرد دارید ، احتمالاً فرم بیضی شکل یا گرد دارید.

طول صورت شما

• کوتاه: یک راه ساده برای تعیین طول صورت شما کشیدن یک خط تخیلی به صورت افقی در زیر چشم ها و به صورت عمودی از بالای سرتان از طریق بینی و به سمت چانه است. اگر نسبت افقی به عمودی یک به یک است ، پس صورت گرد دارید.
• متوسط: متوسط ​​صورت معمولاً طولانی تر از عرض است ، بنابراین اگر نسبت افقی به عمودی یک به یک و نیم باشد ، این شکل متوسط ​​است. این همان چیزی است که اکثر مردم نیز دارند.
• طولانی: اگر طولانی تر از حد متوسط ​​پایین دارید ، به احتمال زیاد چهره بلند دارید. این بدان معنی است که نسبت افقی به عمودی از یک به بیش از یک و نیم است. شما ممکن است در گروه بلند مدت قرار بگیرید.

حال که عوامل مختلفی را برای کمک به شما در تعیین شکل صورت خود می دانید ، بیایید انواع مختلف صورت را بررسی کنیم ، آیا باید؟

انواع مختلف صورت

شما باید در مورد شکل چهره خود تا الان ایده نسبتاً خشن داشته باشید ، اما اگر هنوز به وضوح کمی بیشتری نیاز دارید ، می توانید برای اطمینان خاطر ، بینش کمی بدست آورید ، بنابراین ادامه مطلب را بخوانید!

صورت بیضی شکل

شکل بیضی نسخه طولانی تر صورت گرد است. چانه شما هنوز به صورت گرد می ماند ، اما طول صورت شما بیش از عرض است. پیشانی شما احتمالاً وسیع ترین قسمت صورت شماست.

شکل چهره مستطیل (یا مستطیل)

این همچنین می تواند به عنوان یک شکل صورت طولانی شناخته شود. تنها تفاوت چهره مستطیل و چهره مستطیلی در این است که صورت مستطیلی کمی زاویه دار است. هرچند از همان شکل مستطیلی پایه پیروی می کند. اگر صورت پیشانی ، گونه ها و خط فک تقریباً به یک اندازه باشد ، صورت مستطیلی دارید. چانه فقط کمی خمیده است.

صورت گرد

هنگامی که نسبت عمودی به افقی برابر است ، صورت گرد دارید. بیشتر ویژگی های شما نرم و گرد هستند. شما همچنین احتمالاً چانه گرد دارید. گونه های شما وسیع ترین قسمت صورت شما است که به آن شکل گرد می بخشد.

صورت شکل الماس

احتمالاً خانمهایی که دارای چهره های الماس هستند ، دارای گونه های بالا و چانه های برجسته ای خواهند بود. ممکن است فکر کنید که این می تواند یک چهره به شکل قلب نیز باشد ، اما واقعاً نیست. تفاوت اصلی در این است که پیشانی برای کسی که چهره الماس دارد باریک تر است.

صورت شکل قلب

ویژگی های اصلی یک چهره قلبی مانند ، یک چانه برجسته و یک پیشانی گسترده است. مهم نیست که اوج بیوه را داشته باشید یا نه. به این شکل صورت یک مثلث معکوس نیز گفته می شود ، زیرا وقتی به آن فکر می کنید ، پیشانی شما وسیع ترین قسمت صورت شما است و چانه به آن گره خورده است.

چهره مربع

اگر بخواهیم از طرف خود نسبتاً راست داشته باشیم و دارای حداقل منحنی در چانه باشیم ، چهره ای مربعی شکل دارد. همچنین فک های زاویه دار دارند. صورت نیز متناسب است. این بدان معنی است که نسبت عمودی به افقی تقریباً یک به یک است.

این در مورد آن است! در حال حاضر ، شما باید یک ایده نسبتاً عادلانه در مورد شکل چهره خود داشته باشید. تمام صورت ها به همان اندازه زرق و برق دار هستند و هیچ کاری وجود ندارد که دیگران انجام ندهند!

میخانه زمان : 2018-08-09 17:07:46 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

تماس با شخص: Mr. Mark

تلفن: 86-13397614386

فکس: 86-731-85224386

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)