پیام فرستادن
خانه

Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

نمایه شرکت

چین Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd نمایه شرکت 0

رویکرد بی موقع به ابزارهای زیبایی آرایش کامل

تولید کننده برس های آرایش برچسب خصوصی جهانینام تجاری شما کارگاه ابتکاری و خلاقانه نام تجاری شما است ، هر برس به طور جداگانه توسط صنعتگران بسیار ماهر ساخته می شود و با توجه به عملکرد آنها ایجاد می شود. برس های برچسب خصوصی ما از بالاترین کیفیت برای اطمینان از استفاده کامل از آرایش برخوردار هستند. این که آیا شما از صورت ، گونه یا آرایش چشم ، برس آرایش ما یک برنامه آرایش دقیق و بی نقص را ارائه می دهد.

 

سفارشی کردن برس های آرایشی برچسب خصوصی شامل:برس پودر ، برس برنز ، برس کانتورینگ ، برس برجسته ، برس رژ گونه ، برس پایه مایع ، برس مخلوط کننده سایه چشم ، برس چین چشم ، برس سایه چشم ، برس لک ، برس ابرو ، برس خط چشم ، برس لب ، برس بدن ، برس بدن برس و انواع مختلف برس آرایش هنرمند حرفه ای، ما فقط مواد اولیه با کیفیت بالا و چندین دهه تجربه تولید موی قلم مو غنی را برای تولید برس های آرایشی حرفه ای با بهترین کیفیت با طراحی مد روز ، کار دست ساز نفیس انتخاب می کنیم.

ما با شور و شوق چالش نیازهای شما را برآورده خواهیم کرد.

 

مصرف OEM / ODM به عنوان یکی از خطوط اصلی تجارت ما ، مارک های معروف آرایشی و زیبایی داخلی و خارجی معروف را با محصولات عالی بسته به کیفیت خوب و کانال توزیع صاف ارائه می دهیم. با حفظ و تمرکز بر تولید ابزارهای زیبایی آرایشگر حرفه ای ، امید ما این است که به زنان سراسر دنیا دسترسی پیدا کرده و آنها را توانمند کنید و برای ادامه تأثیر خود در سفر آنها سهم کوچکی داشته باشید.
و ما همچنین مارک های خود "VONIRA" ، "CHANMY" ، "ZEOYONG" ، "XIANGDINA" داریم ، با هدف تقویت شهرت مارک زیبایی زنان در سراسر جهان ، ما از E استفاده می کنیم تجارت (B2B ، B2M ، وب سایت) به عنوان پلت فرم عملیاتی تبلیغات تجاری ما ، به شما اجازه می دهد ما را بشناسید و یک زندگی زیبایی کاملاً جدید به شما ارائه دهد!
با هدایت مفهوم برد-برد ، ما نه تنها کیفیت را تضمین می کنیم بلکه ارائه می دهیم خدمات عالی و ایده های نوآورانه، و طی سالها ارتباط و تولید ما با دوستداران آرایش یا آرایشگر ، به طور گسترده و کلمه ای ، ما با مهمترین ابزارهایی که برای انجام آرایش بدون زحمت مورد نیاز است ، آشنا می شویم ، بسیاری از مردم از خطوط مونتاژ با تکنولوژی بالا مطلع نیستند ، طرز کار پیچیده ، تخصص مدیریت حرفه ای ، کارکنان مجرب و همچنین اخلاق حرفه ای خوب در CHANMY ارائه شده است تا با شما تلاش های مشترکی را برای دستیابی به توسعه متقابل انجام دهند.

چین Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd نمایه شرکت 1

"موفقیت مجموع تلاش های کوچک است که هر روز تکرار می شود."--- ما در حال ایجاد بهترین برس های آرایش مجموعه جهان هستیم. بیایید با تلاش پایدار خود جهان را زیباتر کنیم!

تیم زیبایی با استعداد ما برای کمک به شما از همه دنیا اختصاص داده شده است!

 

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

با استفاده از برس آرایش OEM / ODM در چین بیش از 15 سال ، ما این کار را انجام داده ایم

هزاران نوع برس آرایشی و صدها قالب موجود برس ساخته است.

 

با ابتکار نوآوری پرشور ، هنرمندی هدفمند ، تعالی بی دریغ و همکاری قابل اعتماد ، Chanmy Vonira با طراحی و ایجاد محصولات و خدمات بی نظیر و نوآورانه با کیفیت بالا به صنعت زیبایی حرفه ای جهانی ، تیم ما دست به دست هم خواهد داد تا شرکت ما تولید کننده اصلی برس زیبایی برای صنایع آرایشی و بهداشتی.

 

وونیرا همیشه معتقد است این برس های آرایشی با کیفیت عالی هستند صورت ما

"کلیدهای برس عالی برای آرایش احساس راحتی آن بر روی پوست است آرایش چقدر زیبا به نظر می رسدهدف ما این است که به آنها برسهایی بسازیم که تولید کنندآنها مشتاقند که جلوه های مختلف آرایش را امتحان کنند. "

چین Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd نمایه شرکت 0

 

 

Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

وارد کننده

صادر کننده

مارک های : VONIRA ، ZEOYONG ، CHANMY

تعداد کارمندان : 280~350

فروش سالانه : 8000000-10000000

سال تاسیس : 2016

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

Honors: BSCI,GMPC,FSC,ISO9001,ISO22716,SGS

Patents: Over 120 Designs

Trademarks: CHANMY,XIANGDINA,VONIRA

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd گواهینامه ها چین Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd گواهینامه ها چین Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd گواهینامه ها چین Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd گواهینامه ها