خانه اخبار

چه موقع دور بزنید برس های آرایشی شما حتی برس های آرایش Expire!

گواهی
کیفیت خوب برس های آرایش با کیفیت بالا برای فروش
کیفیت خوب برس های آرایش با کیفیت بالا برای فروش
نظرات مشتریان
با تشکر از مارک ، شما همیشه می توانید بهترین برنامه را به من بدهید ، و این باعث می شود مشتری من احساس خوبی داشته باشد ، امیدوارم که بتوانیم شانس دیگری برای همکاری داشته باشیم.

—— Tara AU

فقط بسته های فونیرا را دریافت کرده اید ، همیشه هیجان انگیز است ، زیرا کیفیت بسیار شگفت انگیز است ، دقیقاً همانطور که ماموریت فونیرا برای تولید بهترین برس های آرایشی برای خانم ها دارد.

—— هنرمند آرایش Sateria Mills

من از برس آرایش شما راضی هستم. فکر می کنم بسیار زیبا و کاربردی باشد. من همچنین از خدمات شما راضی هستم.

—— ویکتوریا اشتاینباخ آلمان

از خدمات حرفه ای خود و کنترل کیفیت بالاتر استاندارد بسیار خوشحالم که شما را می شناسند.

—— Meera Kotecha از انگلستان

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
چه موقع دور بزنید برس های آرایشی شما حتی برس های آرایش Expire!
چه موقع دور بزنید برس های آرایشی شما حتی برس های آرایش Expire!
در اینجا وقتی که شما باید دور از دسترس خود بریزید ، قلم موهای خود را EXPIRE قرار دهید!
همه ما می دانیم که ریمل ها سه ماه ماندگاری دارند و رژ لب می تواند تا دو سال دوام بیاورد در حالی که نسبتاً بی خطر برای استفاده باقی مانده است - اما برس ها چیست؟
برس های آرایش کثیف را می توان در بعضی از انواع باکتری واقعاً دیوانه وار پوشانده است. ما به تازگی ویدئویی از زیبایی را مشاهده کرده ایم که در آن ، تعدادی از کارمندان محتوای کیسه های آرایش خود را ارسال می کنند تا برای باکتری ها آزمایش شوند. این نتایج شامل استاف و همچنین باکتریهای مرتبط با مشکلات دستگاه گوارش ، اسهال ، گلو ، استرپتوز ، عفونت UTI و مننژیت - و همه اینها در یک کیسه کوچک آرایش بود.
بر خلاف اکثر آرایش هایی که به دلیل ایجاد باکتری یا تخریب مواد در طی دو سال نیاز به دور انداختن دارند ، برس ها کاملاً تمیز شوند تا بتوانند باکتری ها را بیرون بیاورند ، که به آنها اجازه می دهد مدت زمان طولانی تری بمانند. گفته می شود ، دلایل دیگری وجود دارد که باید هنگام رسیدن به سودمندی خود ، از شر آنها خلاص شوید. در اینجا برخی از علائم برای جستجوی آن نشان داده شده است که زمان ارتقاء آن است:
شماره 1 هنگامی که بیش از حد خم شود
عملکرد یک برس آرایش در درجه اول به شکل موها و سر برس بستگی دارد. برس ها با دقت خمیده ، گرد ، مسطح یا زاویه دار به روشی خاص برای نشان دادن استفاده خاص از آنها ، و در حالی که بسیاری از برس ها می توانند کمی اشتباه ایجاد کنند ، که معمولاً با یک شستشوی مناسب قابل رفع هستند و به درستی خشک می شوند. با این حال ، اگر قلموی شما آنقدر قدیمی شده است که دیگر حتی پس از شستشو و خشک کردن آن ، از شکلی که قبلاً استفاده می کرد ، برخوردار نیست ، زمان آن است که بگذارید آن را رها کنید. این قلم مو دیگر به معنای هدف خود نیست و نگه داشتن آن فقط به خاطر آن فقط برای ایجاد درهم و برهم و جمع آوری باکتری ها است.
شماره 2 هنگامی که محصول را به طور مساوی واریز نمی کند
بعضی اوقات دشوار است که بگوییم قلم مو همانطور که باید صرفاً با نگاه کردن به آن کار نمی کند. این ممکن است که برخی از موهای درون قلم مو شکسته شود ، و در حالی که شکل بیرونی هنوز وجود دارد ، قلم مو درست کار نمی کند. این خصوصاً با برس های پایه و سایه چشم آشکار است. اگر هنگام استفاده از آرایش خود متوجه توجه به کاربردی نسبتاً مطلوبی شدید ، ممکن است این قلم مو خیلی آسیب دیده باشد تا از کاربرد خوبی برخوردار باشد. البته ، این همچنین می تواند یک محصول سازنده باشد و باعث عملکرد بد قلم مو شود ، بنابراین همیشه قبل از تصمیم گیری در مورد استفاده بهتر آرایش از آن ، به آن شستشو دهید.
شماره 3 وقتی بسیاری از موها در حال ریزش هستند
شکل یکی از مواردی است که عملکرد یک قلم مو را تعیین می کند. دیگری چگالی است. یکی از ویژگی های متمایز که قلم مو را با کیفیت جدا از نمونه های خاردار می کند ، میزان ریختن آن است. ریختن مو وقتی اتفاق می افتد که موها هنگام استفاده از بین می روند یا در حین تمیز کردن آنها. برس های با کیفیت بالاتر تمایل به مقاومت در برابر ریختن دارند و در نتیجه طولانی تر می شوند. این همچنین می تواند تا حد زیادی به دلیل نحوه ساخت قلم مو و همچنین کیفیت چسب است که موها را در کنار هم نگه می دارد. اگر برس شما بسیاری از موهای خود را از دست داده است ، احتمال دارد دیگر کاری که لازم است را انجام ندهد و باید از آن خارج شود. برای اینکه اطمینان حاصل کنید که روند ریختن را تسریع نمی کنید ، همیشه آنها را به آرامی بشویید و آنها را صاف یا کنار برس خشک کنید تا مطمئن شوید آب در گردن یا فروچال برس قرار نمی گیرد.
میخانه زمان : 2019-05-30 16:39:06 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

تماس با شخص: Mr. Mark

تلفن: 86-13397614386

فکس: 86-731-85224386

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)