خانه

Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

نمایه شرکت

یک اقدام بی نظیر برای زیبایی و زیبایی ابزارهای آرایشی

Chanmy Cosmetics Vonira Beauty Sister Brand Company در استان هونان است.

ما تولید کننده حرفه ای لوازم آرایشی و بهداشتی برس حرفه ای جهانی، تولید کننده لوازم آرایشی لوازم آرایشی، تامین کنندگان برس آرایش، کارخانه آرایش قلم مو، صادر کننده قلم مو آرایشی، عمده فروشان برس آرایش، whosalers برس آرایش، تامین کننده OEM / ODM آرایش، توسعه، تولید و بازاریابی، متخصص در برس های آرایش سفارشی که شامل: برس های براق، برس ابرو، برس های کابوکو، برس پودر، برس لب، برس های سایه چشم، اپلیکاتورهای چشم، اپوکسی اسفنجی و مجموعه های مختلف برس آرایش حرفه ای، زیبایی Vonira با استفاده از مواد خام انتخاب شده و ترکیب چند دهه یک ساله برس مو با تجربه با تکنیک های پیشرفته تولید محصول از ژاپن و کره معرفی شده است تا اولین محصولات زیبایی و زیبایی زنان با طراحی مدرن، کارایی عالی و با کیفیت بالا را با بهره گیری از یک لبه قریب به اتفاق از محصولات مشابه.


با توجه به OEM / ODM به عنوان یکی از خطوط اصلی کسب و کار ما، ما با توجه به کیفیت و کانال توزیع صحیح ما، بسیاری از محصولات داخلی و خارجی شناخته شده و لوازم آرایشی و بهداشتی با محصولات عالی ارائه می دهیم.


ما همچنین دارای نام تجاری Brands '' VONIRA ''، 'CHANMY'، '' ZEOYONG ''، '' XIANGDINA ''، با چشم انداز برای بالا بردن شهرت نام تجاری زیبایی زن زنان در سراسر جهان، ما از استفاده تجارت الکترونیک (B2B، B2M، وب سایت) به عنوان پلت فرم عملیات تبلیغاتی برند ما، به شما اجازه می دهد ما را به ما اطلاع و به شما یک زندگی زیبای با نام تجاری جدید!


با توجه به مفهوم برنده پیروزی، نه تنها کیفیت را تضمین می کنیم بلکه خدمات و ایده های نوآورانه ای نیز ارائه می دهیم با توسعۀ برس و طلا و جواهر با توجه به سبک خاصی از نام تجاری لوازم آرایشی و بهداشتی، که افتخار و شهرت خوبی در صنعت به دست می آورد.

کارایی پیشرفته، خطوط مونتاژ با تکنولوژی پیشرفته، مهارت مدیریت حرفه ای، کارکنان با تجربه و همچنین اخلاق حرفه ای خوب در CHANMY ارائه شده اند تا تلاش های مشترک شما را برای دستیابی به توسعه متقابل فراهم کنند.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

با استفاده از برس آرایش OEM / ODM در چین برای بیش از 15 سال، ما داریم

هزاران نوع برس آرایش و صدها قالب قالب موجود را ساخته است.

Chanmy Vonira با نوآوری پرشور، هنرپیشه هدفمند، تعالی بی نظیر و همکاری قابل اعتماد طراحی و تولید محصولات با کیفیت بالا و منحصر به فرد و نوآورانه را برای صنعت زیبایی حرفه ای جهانی ارائه می دهد. تیم ما دست به دست می شود تا شرکت ما به عنوان تولید کننده اصلی برس زیبایی برای صنعت لوازم آرایشی.

Vonira همیشه بر این باور است که این برس حرفه ای با کیفیت ساخت بافت مافوق صورت ما است.

"کلیدهای یک برس آرایش بسیار خوب است که روی پوست احساس راحتی می کند و زیبایی آرایش را به نمایش می گذارد . هدف ما این است که مشتریان را برسیم که آنها را مشتاق به انجام اثرات آرایش های مختلف می کنند."

Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

وارد کننده

صادر کننده

مارک های : VONIRA، ZEOYONG، CHANMY

تعداد کارمندان : 90~150

فروش سالانه : 400-500

سال تاسیس : 2016

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب برس آرایشی با کیفیت بالا برای فروش کیفیت خوب برس آرایشی با کیفیت بالا برای فروش کیفیت خوب برس آرایشی با کیفیت بالا برای فروش کیفیت خوب برس آرایشی با کیفیت بالا برای فروش