خانه اخبار

چرا براش آرایشی مارک شما نظر منفی در مورد ریزش مو دارد؟

گواهی
کیفیت خوب برس آرایشی با کیفیت بالا برای فروش
کیفیت خوب برس آرایشی با کیفیت بالا برای فروش
نظرات مشتریان
خیلی ممنون از مارک، همیشه می توانید بهترین طرح را به من بدهید، و مشتری من احساس خوبی می کند، امیدوارم بتوانیم فرصتی دیگر برای همکاری داشته باشیم.

—— تارا AU

فقط بسته های vonira دریافت می شود، همیشه هیجان انگیز است، زیرا کیفیت واقعا شگفت انگیز است، درست به عنوان ماموریت vonira برای تولید بهترین برس آرایش برای زنان.

—— Sateria Mills آرایش هنرمند

من با برس آرایش خود راضی هستم. من فکر می کنم بسیار زیبا و عملی است. من نیز با خدمات شما راضی هستم. بسیار مهربان است.

—— ویکتوریا استینباخ آلمان

برای خدمات حرفه ای و کنترل کیفیت استاندارد بالاتر از شما بسیار سپاسگزارم.

—— Meera Kotecha از انگلستان

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار

چرا براش آرایشی مارک شما نظر منفی در مورد ریزش مو دارد؟

چرا براش آرایشی مارک شما نظر منفی در مورد ریزش مو دارد؟

چرا براش آرایشی مارک شما نظر منفی در مورد ریزش مو دارد؟

درباره SHEDDING
هنگامی که شما برای اولین بار یک برس با کیفیت را خریداری می کنید، کاملا طبیعی است که برخی از موهای سست "سقوط" می شوند؛ این موها در فورول در فرآیند ساختن ناقص نبودند. در پایان تولید، موهای شسته شده اند، اما گاهی اوقات (به خصوص در برس های بزرگتر و براقتر) برخی از این موها باقی می مانند. 3-4 موی شل در هر استفاده کاملا طبیعی است و به این معنی نیست که قلم مو ضعیف است. شما می توانید شستشو دهید، به آرامی برس را لرزش و یا با دقت کشیدن موها که بیرون کشیدن. پس از چند استفاده از قلم مو، دیگر نباید موهای سست را از بین ببرید.
اگر موهای بسیار کوتاه، کوتاهتر از سر قلم مو باشد، می تواند نشان دهد که موها می توانند به علت استفاده نادرست / خشک شدن کاهش پیدا کنند. اگر قلم مو را زیاد می کند، لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و کمک به شرکت قلموی یا فروشنده مراجعه کنید.


چرا این اتفاق افتاد؟
"پینکین، هنرمند مشهور حرفه ای آرایش، توضیح می دهد که" دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است برس آرایش باشد. " "با برس های دست ساز که موهایشان به صورت دستی دسته بندی می شوند، ممکن است فقط به اندازه کافی به آنها اضافه شود. اکثر تولید کننده های تولید کننده لوازم آرایشی چسباندن موی خود را در محل قرار می دهند، اما هنگامی که این کار بی سر و صدا انجام می شود، موها می توانند از بین بروند. (از شستن قلم مو نادرست)، یا در طول زمان، موها می توانند از بین بروند. گاهی اوقات، فقط کریستال موهای شکسته، آسیب دیده یا خشک شده، اولین کسانی هستند که از بین می روند. "


هنگامی که به ریزش مو می آید، ما باید درباره چگونگی ساخت یک برس آرایش صحبت کنیم. قلم مو با کیفیت بالا به طور کامل مطابق با الزامات راهنمایی تولید از وزن مو، شامپو کردن مو به مونتاژ، دست ساز است.


چندین فرآیند دست ساز بر روی ریزش مو اثر می گذارد. فقط این فرایند را به دقت با مواد واجد شرایط کامل انجام دهید، برس های آرایش سقوط نخواهند کرد.


اول از همه، ماده مو یک عنصر مهم برای ریزش مو است. اگر کیفیت مو ضعیف باشد، موهای کوتاه شکسته می شود و یا اگر طول مو به اندازه کافی برای برآوردن نیاز نباشد، موهای نامنظم قطعا سقوط خواهند کرد.


یک فرآیند ضروری برای شکل دادن به مو، شامپو کردن مو است. برای این روند، صنعتگران بخشی از موهای کوتاه را حذف خواهند کرد. اما هنوز هم وجود دارد که قطعا وجود خواهد داشت برخی از باقی مانده، که در طول شستشو اول بار سقوط می کند.


پس از شکل دادن مو به فنجان خاص به عنوان مورد نیاز، آن را یک اهمیت حیاتی - اتصال مو می آید. موی سر شما باید با یک رشته گره خورده و سپس به فرل مسی وارد شود. موهای حیوانی با کیفیت بالا بسیار باریک و نرم است. اگر آن را بیش از حد تنگ گره خورده است، مو شکسته خواهد شد. اگر آن را بیش از حد سست شده است، که منجر به نشت چسب در طول روند چسباندن. فقط صنعتگران ماهر با سال ها تجربه می توانند این روند را با دقت انجام دهند.


چسباندن این باید مهمترین فرآیند باشد که نقش تعیین کننده ای در ریزش مو ندارد. چسب چسب قوی، ضد آب و مقاومت در برابر دما می باشد. در غیر این صورت، قلم مو در طول شستشو سست خواهد شد.


چگونه می توانم آن را پیشگیری کنم؟
Patinkin می گوید: "متاسفانه، بسیاری از برس های آرایش که در ابتدا در هنگام استفاده استفاده می شوند وجود دارد. "این فقط یک مسئله زمان است و اینکه چه مدت شما مایل به آن هستید، اما نحوه شستشو و خشک کردن برس آرایش شما می تواند راهی طولانی برای جلوگیری از ریختن شود."


اول از همه، از آب داغ استفاده نکنید که درجه حرارت بیش از 40 ℃ باشد. با استفاده از مواد شوینده ملایم هنگام شستن برس موهای طبیعی، آنها از خشک شدن و برداشتن آنها جلوگیری خواهند کرد.


در مرحله دوم، آب بالاتر از نقطه ای نیست که فرئل فلزی آن را با قلم مواجه می کند.


سوم، قلم مو خود را به عنوان ملایم به عنوان ممکن است بشویید. شستن آن را مانند شستن موهای خود را. پس از شستشو، از یک حوله آبرسبار یا حوله کاغذی استفاده کنید تا به آرامی از پایین مو (طرف فرول) تا نوک موش فشار دهید. آیا آن را با یک حوله نزنید.
سپس، قلم مو را بر روی کمد خود و یا با سر قلم مو، روی لبه شمارنده خشک کنید.


در نهایت، هنگام استفاده از آرایش، نباید بیش از حد خشن و فشار بیش از حد بر روی برس آرایش خود داشته باشید، زیرا این باعث می شود که موی سر ساعد شود.

تکنیک شستشو برس

هنگامی که قلم مو خود را شامل بسیاری از آرایش، به آرامی آن را با آب گرم و صابون من توصیف. قلم مو را در آب قرار دهید، تا سرفه شود. آب نباید بالاتر از فرول باشد - آب بیش از حد می تواند در داخل فرول قرار بگیرد و انعطاف پذیری را از بین می برد!
به آرامی مرطوب قلم مو، رول سر در نوار صابون خود را و یا استفاده از تمیزکننده مایع برای پودر ملایم، سپس یا ضربه به موها با انگشتان دست خود را و یا به آرامی چرخش در برابر کف دست خود را. من روش دوم را ترجیح می دهم شستشو در آب آشامیدنی (اجتناب از ferule) و یک بار به درستی شستشو داده شده، موها را با یک حوله تمیز فشار دهید. شما می توانید با استفاده از انگشتان دست خود را کمی از قلم مو یا یک قلم مو برای قلم های بزرگتر مانند برنزر یا پودر استفاده کنید. یک محافظ قلم مو کمک می کند تا قلم مو را به شکل خود حفظ کرده و خشک کند بدون این که قلم مو را به راحتی بچرخاند. آنها در حال حاضر خوانده می شود در درخت براش خود را خشک!
میخانه زمان : 2018-12-29 17:30:30 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

تماس با شخص: Mr. Mark

تلفن: 86-13397614386

فکس: 86-731-85224386

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)