خانه اخبار

این نکات تأیید شده هنرمند آرایش را تضمین خواهد کرد که شما ستاره نمایش این Ssason جشن است

گواهی
کیفیت خوب برس آرایشی با کیفیت بالا برای فروش
کیفیت خوب برس آرایشی با کیفیت بالا برای فروش
نظرات مشتریان
خیلی ممنون از مارک، همیشه می توانید بهترین طرح را به من بدهید، و مشتری من احساس خوبی می کند، امیدوارم بتوانیم فرصتی دیگر برای همکاری داشته باشیم.

—— تارا AU

فقط بسته های vonira دریافت می شود، همیشه هیجان انگیز است، زیرا کیفیت واقعا شگفت انگیز است، درست به عنوان ماموریت vonira برای تولید بهترین برس آرایش برای زنان.

—— Sateria Mills آرایش هنرمند

من با برس آرایش خود راضی هستم. من فکر می کنم بسیار زیبا و عملی است. من نیز با خدمات شما راضی هستم. بسیار مهربان است.

—— ویکتوریا استینباخ آلمان

برای خدمات حرفه ای و کنترل کیفیت استاندارد بالاتر از شما بسیار سپاسگزارم.

—— Meera Kotecha از انگلستان

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار

این نکات تأیید شده هنرمند آرایش را تضمین خواهد کرد که شما ستاره نمایش این Ssason جشن است

این نکات تأیید شده هنرمند آرایش را تضمین خواهد کرد که شما ستاره نمایش این Ssason جشن است

با این ایده های آرایش آرام، در هر جشن تعطیلات، توجه ویژه ای به سرقت بکشید


فصل جشن زمان مناسب برای انتقال از خطوط سنگین به پوست طبیعی درخشان با لهجه های شاد، سایه فلزی و لب های ضخیم لکه دار است. در اینجا، هنرمند آرایش از موسسه آرایش هنری سهام راهنمایی های خود را برای ایجاد یک نگاه زیبایی است که قطعا تحت تاثیر قرار می دهد در این فصل تعطیلات.

تازه به نظر می رسد پوست به رنگ زرد کاملا طبیعی است


وقت آن است که کیت ها، برس ها، چوب ها و پرده ها را برای یک نگاه طبیعی تر قرار دهیم. مرطوب کننده رنگی یک محل عالی برای شروع است. این مربوط به استفاده از مقدار مناسب آرایش است، بنابراین پوست شما سالم به نظر می رسد. استفاده از تن طبیعی و لمس فوق العاده خوب برای به دست آوردن اثر چهره کامل لخت. درخشش طبیعی خود را با پایه های سبک تر و پنهان کردن نقطه جابجایی کنید تا جایی که بیشترین درخشش را به دست بیاورید تا چهره خود را به صورت تابشی از بین ببرید.

ضعیف عقب است


فصل جشن زمان مناسب برای آزمایش پالت های درخشان چشم است که شما هرگز فکر نمی کردید امتحان کنید. چشمان پر از رنگ، چهره های آزاد در پاستیل، نئون های فلزی و رنگ های الهام گرفته از طوفان چشم های شما را مرتب می کنند و آنها را پاپ می کنند. فکر می کنم جوجه 90 با جوجه های کامل که جسور و سرگرم کننده هستند فکر کنید. اگر این برای شما بیش از حد پرماجرا باشد، یک خط آبی ساده آبی رنگ را در خط مورچه امتحان کنید.

لب ها باید مشخص باشند


لب های روشن رنگین کمان واقعا به نظر می رسد تعطیلات شما را افزایش می دهد. قرمز، نارنجی و فوچسی همیشه گزینه های خوبی هستند. لپ تاپ های مایع را با رنگ شدید و براق مخلوط کنید تا رطوبت را افزایش دهید و آنها را سالم و چاق کننده نگاه کنید. اطمینان حاصل کنید که لب های شما دقیقا با لبه های تیز و مشخص تعبیه شده اند و همچنین باعث ایجاد خلط کامل می شوند.

Drawing Conour راز شما نیاز به دانستن است


Draping عمدتا با سرخ شدن است. در حالی که آلو، گلابی های گرم و هلو ها هیچ چیز جدیدی نیست، هنرمندان آرایش هم اکنون با استفاده از بلوز، سبز، نارنجی و زرد آن را به یک سطح کاملا جدید می برند. با احیای روحیه جسورانه 70 ساله، روکش چهره خود را درخشش مجسمه بر روی گونه ها و در اطراف معابد و استخوان های مچ دست می دهد. کلید ساختن طرح به شکل شیک است، ترکیبی است. با استفاده از سایه تیره تر به چاقو، سپس آن را با رنگ سبک تر بشویید. نتیجه یک رویکرد نرم تر و تازه تر برای تعریف است.

میخانه زمان : 2019-04-27 10:56:39 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

تماس با شخص: Mr. Mark

تلفن: 86-13397614386

فکس: 86-731-85224386

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)