خانه اخبار

چگونه می توان چشم های شما را با آرایشی بزرگتر کرد

گواهی
کیفیت خوب برس آرایشی با کیفیت بالا برای فروش
کیفیت خوب برس آرایشی با کیفیت بالا برای فروش
نظرات مشتریان
خیلی ممنون از مارک، همیشه می توانید بهترین طرح را به من بدهید، و مشتری من احساس خوبی می کند، امیدوارم بتوانیم فرصتی دیگر برای همکاری داشته باشیم.

—— تارا AU

فقط بسته های vonira دریافت می شود، همیشه هیجان انگیز است، زیرا کیفیت واقعا شگفت انگیز است، درست به عنوان ماموریت vonira برای تولید بهترین برس آرایش برای زنان.

—— Sateria Mills آرایش هنرمند

من با برس آرایش خود راضی هستم. من فکر می کنم بسیار زیبا و عملی است. من نیز با خدمات شما راضی هستم. بسیار مهربان است.

—— ویکتوریا استینباخ آلمان

برای خدمات حرفه ای و کنترل کیفیت استاندارد بالاتر از شما بسیار سپاسگزارم.

—— Meera Kotecha از انگلستان

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار

چگونه می توان چشم های شما را با آرایشی بزرگتر کرد

چگونه می توان چشم های شما را با آرایشی بزرگتر کرد

چگونه می توان چشم های شما را با آرایشی بزرگتر کرد

چشم های بزرگ جوان، بیدار و سالم هستند. هرچند که ما همگی متاسفانه با متخلفان بزرگ رو به رو هستیم و این به این معنی است که برخی از ترفندهای آرامش هنری به بازی می روند. در اینجا 9 مرحله کلیدی در این زمینه وجود دارد که چشمانتان را بزرگتر و زیبا تر نگاه کنید.

نه همه ما با چشمهای بزرگ و چشمهای متولد نشده ایم. اما هر دختر با کمک این 9 توصیه و ترفند آرایش آرام که چشم ها را بزرگتر می کند، می تواند هشدار و حتی بیشتر دوستانه یا زنانه باشد. چطوره؟

1. مرورگر خود را تعریف کنید این توجه و تمرکز کامل منطقه چشم را به ارمغان می آورد. هنگامی که بیشتر تمرکز بر روی ناحیه اطراف آنها قرار می گیرد، افراد چشم شما را بزرگتر می بینند.
2. بعد را به صورت خود اضافه کنید. مات، قهوه ای قهوه ای و یا حتی یک رنگ نرم، به ایجاد برخی ابعاد کمک می کند و چشم شما را پر می کند.
3. در گوشه داخلی چشم، لرزش را اضافه کنید. قرار دادن زنگ زدن در اینجا نور را جذب می کند، بدین ترتیب چشم های باز و بیدار تر ظاهر می شود.
4. از نور، رنگ های خنثی در درب استفاده کنید. رنگ های تیره از بین می روند، رنگ های روشن به جلو می روند. قرار دادن یک رنگ نور در درب، یک ظاهر بزرگتر را به ناحیه چشم می دهد. سایه ای مانند گناه Decay's Urban به نظر می رسد خوب است برای همه.

5. لبه داخلی لبه پایین را با یک مداد گوشتی رنگ کنید. این توهم را ایجاد می کند که سفید پوستان شما دورتر می شود. برای این نیز می توانید از یک مداد چسبان سفید استفاده کنید، اما تکه گوشت طبیعی تر است.
6. ریمل مژه و ابرو را بر روی کمر قرار دهید. ریمل زدن بر روی خط مورب پایین تر، که چشم را بسته می شود. ریمل مژه و ابرو بهترین راه برای افزایش قسمت پایین چشم بدون اضافه بار آن است.
7. مژه های خود را ببندید. این یکی از سریع ترین راه ها برای باز کردن کرکره های مصنوعی در چشم شما است. ضربه های شلاق زدن به سمت بالا به شما اجازه می دهد که دیگران به طور واضح چشم انداز کلی چشم را ببینند.
8. ریمل مژه و ابرو را به ضربه بزنید. این نوعی بی نظیر است اما مطمئنا موها را بعد از رول کردن موهای خود برای تعویض ضربه های بالا به کار می اندازد.
9. اعمال ضربه های نادرست. شما لازم نیست که به دیوانه بروید، اما یک نوار از ضربه های طبیعی کاذب به راحتی چشم خود را. اگر شما یک چشم هاتون دارید، این به خصوص موثر است زیرا چشم خود را از زیر استخوان لگن به صورت بصری به ارمغان می آورد. بوش کلاسیک فقط به اندازه کافی تعریف می کند بدون غرور چشم.
راهنمایی های اضافی:
چشم های طبیعی روزمره
برای نگاه آرایشی چشم روزمره طبیعی، یک پالت چشم جهانی را در یک سایه خنثی برای ضربه و بعد انتخاب کنید.
طلائی های طلایی رز، آرایش روزمره خود را یک نگاه نرم و عاشقانه می دهد. ترکیبی از مات صورتی، گلدان طلای رز، و مات قهوه ای، یک نگاه طبیعی به رنگ با اشاره رنگ ایجاد می کند.
مرحله 1: روی مات صورتی از پلک تا استخوان مورچه را با برس چشم بریزید.
مرحله 2: با استفاده از برس چشم، براق کننده گل رز طلا از پلک تا چروک چشم استفاده کنید.
مرحله 3: با استفاده از Brush Contour، مقدار کمی از قهوه ای مات را به چنگک کشیده، از روی درخشش درون چشم شروع کنید، به آرامی راه خود را به سمت بیرونی بر روی پلک بکشید. مخلوط کردن به خوبی به صورت
مرحله چهارم: با استفاده از برس خط چشم، تمام طول خط ریش تراش پایین را از گوشه داخلی چشم تا لبه بیرونی چشم (شکل V شکل در چشم خود) شکل دهید. گل رز گل رز. این یک اثر برجسته و چشمان شما را روشن می کند.
مرحله 5: پایان دادن به دو کت با نام تجاری ریمل مژه و ابرو.
میخانه زمان : 2019-03-22 14:26:26 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

تماس با شخص: Mr. Mark

تلفن: 86-13397614386

فکس: 86-731-85224386

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)