خانه اخبار

چگونه می توان آرایش را در روند صحیح اعمال کرد (زیرا راه صحیحی وجود دارد!)

گواهی
چین Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd گواهینامه ها
چین Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
با تشکر از مارک ، شما همیشه می توانید بهترین برنامه را به من بدهید ، و این باعث می شود مشتری من احساس خوبی داشته باشد ، امیدوارم که بتوانیم شانس دیگری برای همکاری داشته باشیم.

—— Tara AU

فقط بسته های فونیرا را دریافت کرده اید ، همیشه هیجان انگیز است ، زیرا کیفیت بسیار شگفت انگیز است ، دقیقاً همانطور که ماموریت فونیرا برای تولید بهترین برس های آرایشی برای خانم ها دارد.

—— هنرمند آرایش Sateria Mills

من از برس آرایش شما راضی هستم. فکر می کنم بسیار زیبا و کاربردی باشد. من همچنین از خدمات شما راضی هستم.

—— ویکتوریا اشتاینباخ آلمان

از خدمات حرفه ای خود و کنترل کیفیت بالاتر استاندارد بسیار خوشحالم که شما را می شناسند.

—— Meera Kotecha از انگلستان

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
چگونه می توان آرایش را در روند صحیح اعمال کرد (زیرا راه صحیحی وجود دارد!)
آخرین اخبار شرکت چگونه می توان آرایش را در روند صحیح اعمال کرد (زیرا راه صحیحی وجود دارد!)
آیا دستورالعمل مناسبی برای اعمال آرایش شما وجود دارد؟ این ممکن است یکی از قدیمی ترین سؤالات کتاب زیبایی باشد. این موضوع حتی در بین هنرمندان آرایش حرفه ای بسیار مورد بحث است. و در حالی که هیچ قانونی سخت و سریع در هنگام روال زیبایی شما وجود ندارد - چیزهای مختلف برای افراد مختلف کار می کند - برخی دستورالعملهای کلی وجود دارد. بنابراین ، برای کمک به شما در توالی رویدادها ، ما یک لیست چک آسان برای دنبال کردن چگونگی استفاده صحیح از آرایش را آورده ایم.
پیش نمایش
آغازگر
اول کار های مهم. قبل از هر چیز دیگری ، با آغازگر شروع کنید. این شامل آغازگر چشم و لب شماست. این مرحله بسیار مهم است زیرا باعث ایجاد یک فضای کاری صاف و یکدست برای بقیه آرایش شما می شود و به ماندگاری محصول کمک می کند.
چشم ها
مرورگرها
بعد از آغازگر ، می خواهید روی ناحیه چشم خود تمرکز کنید. ابتدا ابروهای خود را شکل داده و پر کنید - در استفاده از سایه چشم به شما کمک خواهد کرد.
سایه چشم
در صورت بروز هرگونه لکه بینی ، سایه چشم باید قبل از بقیه صورت شما انجام شود و باید کمی تمیز کنید. آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که چهره کاملاً محصور شده شما را آشفته کند ، درست است؟ شکسته شدن سایه چشم به این شکل پیش می رود: ابتدا سایه درب و به دنبال آن رنگ چربی ، سپس کمی بزرگتر را در امتداد استخوان ابرو خود بکشید.
خط چشم
استفاده از خط چشم هنگامی که مژه های شما برهنه است بسیار ساده تر است ، بنابراین آستر خود را بعد از سایه خود اما قبل از ریمل انجام دهید.
ریمل
آخرین مرحله در انجام چشمان شما ریمل است. بعد از درخواست ، چند لحظه صبر کنید تا به حالت اول خود ادامه دهید تا ریمل کاملاً خشک شود.
صورت
پایه
بنیاد همیشه باید اول باشد زیرا به معنای واقعی کلمه بنیادی را ایجاد می کند که بقیه آرایش شما در آن زندگی می کند. اگر پایه و اساس کامل برای کارهای روزانه شما کمی سنگین است ، یک کرم BB یا CC انتخاب کنید.
مخفیگاه
بعد ، کانسیلر را زیر چشم و بیش از هر گونه لکه دار استفاده کنید. بنیاد کار خوبی برای پوشش دادن انجام می دهد ، اما پنهانکار وارد آنجا می شود و همه عیوب سرسخت را غیرقابل استفاده می کند.
پودر کانتور / برنز
این که آیا شما یک کانتور تمام عیار را انجام می دهید یا فقط پوست را گرم می کنید ، ایجاد این تعریف مهم است. برای انجام این کار ، قسمت هایی از صورت خود را در جایی که می خواهید سایه ایجاد کنید ، محاصره کنید. مناطق مشترک شامل گونه و فک ، بینی و پیشانی است اما برای انجام همه آنها تحت فشار قرار نمی گیرید.
سرخ شدن
سرخ شما باید بالای برنز شما بنشیند. در غیر این صورت ، شما می توانید به نظر می رسد برخلاف یک گرگرفتگی طبیعی ، ظاهری گل آلود و لکه دار به وجود آورید. راه های زیادی برای اعمال جوش وجود دارد اما یک چیز مهم - ترکیب بهترین دوست شما است و شما باید از رنگ مناسب استفاده کنید. هنگامی که به پایین رسیدید می توانید به سمت انتخاب سایه حرکت کنید.
هایلایت
هایلایت مرحله آخر برای آرایش صورت شماست. آن را بر روی گونه ها و پل بینی خود بمالید - و هر کجای دیگر نور طبیعی لمس می کند و منعکس می شود. نوع برجسته های مورد نظر شما واقعاً به دست شما رسیده است.

لب

رژ لب
رژ لب یا براق باید یکی از آخرین مراحل باشد ، زیرا نمی خواهید در حالی که سعی می کنید بقیه آرایش خود را انجام دهید ، لک شود. برای اطمینان از اینکه قفل آن در تمام طول روز قفل است ، یک لاینر لب مطابق با آن را امتحان کنید یا یک فرمول را با قدرت ماندن در تمام روز انتخاب کنید.

نکات نهایی
تنظیم اسپری
سرانجام ، آخرین مرحله! اسپریتز را روی تمام صورت خود اسپری کنید تا به آرایش شما در تمام طول روز کمک کند.
میخانه زمان : 2019-09-08 10:41:47 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

تماس با شخص: Mr. Mark

تلفن: 86-13397614386

فکس: 86-731-85224386

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)